Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Baby Joy

Dinlemek için PLAY Tuşuna Basınız…

  Benzer Radyolar

  Baby Joy dinle

  Yorum yap
  1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (No Ratings Yet)
  Loading...

  Baby joy dinle, radyosu anneleri ve bebekleri düşünerek yapılmış bir radyodur. Karnaval.com bünyesinde kurulmuş canlı radyo annelerin işlerini kolaylaştırmak amaçlı kurulmuştur. Yayın ilkesi olarak anne ve bebeklerine özel müzikler çalan radyo bebeklerin kolay uyuması ve sakinleştirme açısından yogunlaşmış olan enstrümental  müzikler ile bilinçaltına ve ruhu rahatlatan müzikler ile gün içerisinde sizlere eşlik etmektedir.

  Baby Joy genel yayınlarında en çok çocukları uyutmak amaçlı ninni amaçlı müzikler ile annelere yardımcı olan Baby Joy radyo içerisinde hiç bir şekilde pop slow ve arabesk tarzı müzikler yer almamaktadır. Tamamen müzikler anne ve çocukları için seçilmiş şarkılardan oluşmaktadır.

  babyjoyRadyo Baby joy Türkiye’de bir ilk başarmış ve  sizlere hem sakin müzikler sunmakta hemde  faydalı ev içi bir hizmet gerçekleştirmektedir. Yayın ilkesindeki başarısı ve şaşmaz müzikler ile  sizlere hizmet veren radyo internet üzerinden yayın yapmaktadır. Canlı yayınları ile sizlere en güzel hizmeti veren radyo ilerleyen zamanda anne ve çocuk sağlığı ve psikolojisi üzerine programları yayınlamayı planlamaktadır.

  Sizlerin  intenet üzerinden rahat  ve koaly bir kullanımı olan sitemiz den de  bu radyo yu takip edebilirsiniz. http://www.canliradyodinletv.com/baby-joy linkinde bulunmaktasınız. içerisinde bulunan flash player  ile sesini istediğiniz kadar açık kapatabilirsiniz.

  Baby Joy  Frekansları

  Radyo şuanda sadece internet üzerinden dinlenebilmektedir.

  Baby Joy İletişim

  Telefon: +90 212 368 62 00
  Email: [email protected]
  Reklam: [email protected]
  Adres: Büyükdere Cad. C.E.M. İş Merkezi No:23/4 Şişli/İstanbul Türkiye

  Daha fazla göster

  Önerilen Radyolar

   


  Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.
  indir vip
  sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
  Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
  Mobil radyo uygulamaları Online Radyo Dinle Biabet Giriş Biabet