Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Olay Fm Dinle

  Benzer Radyolar

  Antalya Olay Radyo dinle

  Yorum yap
  1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (No Ratings Yet)
  Loading...

  Radyo Olay dinle, Türkçe pop ve fantezi müziklerinin en seçkin isimlerini bir arada dinlemenin eşsiz adreslerinden canlı Olay Radyo, Antalya’nın en sevilen ve en çok ilgi gören yerel radyoları arasındadır. Ünü sadece Antalya sınırları içinde kalmamış olan Olay radyo, online yayın üzerinden Türkiye’nin pek çok yerinden dinleyici kitlesine sahiptir. Birbirinden keyifli programlar kapsamında sunucu ve konuklarla günün büyük bölümünü dinamik ve eğlenceli geçirmek mümkün olacaktır.

  Olay Radyo Frekans Bilgileri

  Canlı yayınları sırasında dinleyicilerinin isteklerine de kulak veren Olay Radyo, 93.5 frekansı ile Antalya üzerinden hizmet vermektedir.  Hayatın ritmini en güzel şarkılarda yakalayanların radyosu niteliğinde olan istasyon ile her yaştan insanın gününü renklendirmesi mümkündür

  Daha fazla göster

  Önerilen Radyolar

   


  Antalya Olay Radyo (1 Yorum)


  1. Yıldız brl doğan dedi ki:

   Antalya e tipi kapalı c.i.k da yatmakta olan Fatih doğan a
   Ali kınıktan / bildiğin gibi değil şarkısını armağan ediyorum .

  Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.
  indir vip
  sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
  Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
  Mobil radyo uygulamaları Online Radyo Dinle Biabet Giriş Biabet