Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Akkuş FM

Radyo Dinle
Benzer Radyolar

Akkuş FM dinle

Yorum yap
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (No Ratings Yet)
Loading...

Radyo Akkuş dinle, yöresel müzikler ve  halk müzikleri ile yayın yapan radyo Akkuş Ordu merkezli olarak sadece internet üzerinden yayın yapan bir radyo istasyonudur. Radyonun herhangi bir karasal yayını bulunmamaktadır.  Ordu yöresinin kültürünü müziklerini  yansıtan radyo karadenizliler tarafından  takip edilmekte radyo yayınlarına site üzerinden istek yapmaktadırlar.

akkus-radyoAkkuş FM yayın  akışını güncel olarakta takip etmekte değişik programcıları ile siteyi aktif olarak  kullanmaktadırlar. Takipçilerine müzik konusunda bilgilendirme yapmakta güncel   sanat olalarını sitelerinden paylaşmaktadırlar.

Akkuş FM  Frekansları

Radyo Akkuş herhangi bir frekansa sahip değildir internet üzerinden online oalrak hizmet vermektedir. Altefnatif olarak /www.canliradyodinletv.com/akkus-fm linkindende takip edebilirsiniz.

Akkuş FM İletişim

Genel Yayın Yönetmeni: Barış Gülbüz
GSM: 0544252 8493

Reklam Sorumlusu: Muammer Gülbüz
GSM: 0533518 0776

İmtiyaz Sahibi: Uğur Gülbüz
GSM: 0537 505 1486 – 0543 3439093

 

Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Facebook Yorumları

Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.Yasal mail için iletişim kur.veya kasvax@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz.
sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
Online Radyo Dinle