Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Açık Radyo

Radyo Dinle
Benzer Radyolar

Açık Radyo dinle

Yorum yap
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Radyo Açık dinle, 94.9 frekansından İstanbul ve çevresnde yayın yapan klasik müzik severler hitap eden müzik piyasasında efsane klasikleşmiş müziklere yer veren  bölgesel bir rayo istasyonudur. Açık Radyo dinleyicileri 1995 yılından bu yana devam etmektedir. 92 ortaklı bir anonim şirketidir am hiç bir zaman kar amacı düşünmeden devam eden radyo kanalına klasik müzik severlere hizet veren bir rayodur.

Yayın ilkesinde hiç yere bağlı olmayan demokratik  sıradış insanlar kategorisinde yer alan  duyarlı olaylara hassas davranan bir radyo istasyonu olmuştur ve hala o visyonda devam etmektedir.Umarım bu sadece radyo kanallarına ve başka farklı işletmelerde  yanlış yapanlara bir örnek olması dileklerimle…

Açık radyo dinle

Açık radyo dinle

Açık radyo dinlemek için istanbul’ da 94.9 frekanslarından ulaşabileceğiniz İstanbulve çervresinden dklasik müzik ler ve istanbul ve daha uzakyerlerde olan dinleyiclerimiz için nerde olursanız olun yayın akışını dinleyebilirsiniz.
açık radyo

Radyonun özelliklerinden biri de klasik müzikler den hariç olarak yaptığı özel program ve özel katılımcıları ile   özverili bir çalışan kadrosundan  oluşmaktadır.  Açık radyo her hafta 200 programcı ile 134 ayrı program yapmaktadırlar. 15 yıllık çalışan içten samimi çalışan kadrosu ile birbirinden özel konukları ile radyomuzda şenlik havasında programlar sunulmaktadır. Açık radyonun özelliği ismi gibi bütün gönüllere açık  bir radyo olmasıdır. Radyo çalışanları hiç bir ücret almadan  özverrilerini tam olarka göstermektedirler. Açık radyo çok  farklı bir çalışma ortamı ve hizmeti ile  farkını göstermektedir.

Açık Radyo İletişim

Anafor Radyo Yayıncılık A.Ş
Cumhuriyet Caddesi, Üftade Sokak No:1
ERN Han, Kat: 5-6
34373 Elmadağ
İstanbul
Telefon:212-343 40 40 (pbx)
Faks:212-232 32 19
e-posta:acikradyo@acikradyo.com.tr

Açık Radyo Frekansı

Açık radyo 94.9 frekansından yayın yapmaktadır.  Açık radyo gibi klasik  müzik yayın yapan  radyoya alternatif olarak Standart  Fm radyosunu takip edebilirsiniz.
90.4     Ankara Frekansı
94.9    İstanbul Frekansı
91.2     Sakarya Frekansı

Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Facebook Yorumları


Açık Radyo (4 Yorum)


 1. demir dedi ki:

  arkadaşım sorosçular türkü mü çalar

 2. ayşe dedi ki:

  çaycuma da sizi dinliyorum bu sıcakta soğuk bir şarkı çalın

 3. salim kalaycı dedi ki:

  finallerden sonra iyi oluyo teşekürler 🙂

 4. Güngör Ağrıdağ Mungan dedi ki:

  Ankara’da sizi dinliyorum. Türküler çalın bize, barışın, özgür güneşli günlerin sesi diye dinleyelim. Sevgiyle kalın.

Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.Yasal mail için iletişim kur.veya kasvax@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz.
sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
Online Radyo Dinle