Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo Kent Fm

Radyo Dinle
Benzer Radyolar

38 Kent FM dinle

Yorum yap
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (No Ratings Yet)
Loading...

38 Kent FM dinle, Kayseri ve çevresinden 101.8 frekanslarından dinleyebileceğiniz radyo Halk müziği ve yöresel parçalar ile sizlere hizmet vermektedir. Radyo Kayseri’de tercih edilen  radyolar arasında yer almaktadır. 38 kent Fm radyosu en güzel pop müzikleri sizlere en kısa sürede paylaşmakta ve bu alanda çıkan en yeni müzikleri sizlere sunmaktadır.

Kent fm38 Kent FM Frekansı

Kayseri 101.8 frekanslarından takip edebilirsiniz. 38 Kent fm internet üzerinden de kesintisiz olarak takip edebilirsiniz.

38 Kent FM Radyo İletişim

Camikebir Mah. Vakıf Gökdelen İş Hanı Kat:10 Melikgazi / Kayseri
Tel: 0 (352) 221 19 13 – Faks: 0 (352) 221 19 25
istek@38kentfm.com

Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Facebook Yorumları

Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.Yasal mail için iletişim kur.veya kasvax@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz.
sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
Online Radyo Dinle