Canlı Radyo dinle
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo Pal Station

  Benzer Radyolar

  106 Pal Station dinle

  Yorum yap
  1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan (2 votes, average: 4,50 out of 5)
  Loading...

  Pal Station dinle, İstanbul ve 7 ilde 106.0 frekanslarından yabancı müzik şarkıları çalan Marmara bölgesinin   yabancı müzik radyo kanalı olan radyo istasyonudur. İnternet üzerinden de online canlı olarak takip edebilceğiniz yayınlarını kesintisiz olarak hem kendi istesinden ve bir çok internet sitesinden takip etme şansınız  bulunan 106 pal Station yabancı müzik parçalarda dünyaca ünlü hit yapmış parçaları  sizlere sunmaktadır.

  Yabancı müzik alanında Türkiye ‘de en çok takip edilen radyoları arasında yer almaktadır. Özellikle İstanbulda bir hayli tercih edilen radyo istasyonu 106 Pal Station dinle sizlerin yabancı müzik alanında bütün isteklerini karşılayan radyodur.

  Pal Station İstanbul harici Tekirdağ ,Yalova ,Balıkesir , Bursa  , Kocaeli  olarak yayın yapmaktadır.radyo-pal-station-dinle
  Pal Station haricinde yabancı müzik konusunda radyo kadar iddalı başka bir radyo kanalı iste Number one Fm  de sizlere en çok sevilen ve hit yapmış parçaları ve kendi içerisinde top 20 top 40 gibi alternatiler sunan yabancı parçaları sunan Number one Fm dinleyebilirsiniz.
  Pal Station İletişim
  Adres Bilgileri:
  Ebulula Cad. 4. Gazeteciler Sitesi No:127 Akatlar,
  İstanbul / TÜRKİYE
  Tel : +90 212 283 55 01 (3 hat)
  E-mail : [email protected]

  Pal Station Frekansı Frekansları

  İstanbul 106,0
  Kocaeli 106,0
  Bursa 106,0
  Balıkesir 106,0
  Çanakkale 106,0
  Tekirdağ 106,0
  Yalova 106,0

  106 Pal Station Uydu Frekansı Frekansları

  Türksat 2A
  Frekans : 11862
  Sembol Rate : 27500
  Fec : 5/6 Horizontal
  İnternet üzerinden online canlı olarakta  dinleyebileceğiniz Pal Station radyosu Uydu frekansları ve normak karasal ve ulusal yayın olarak Radyolaradan  dinleme imkanı sunmaktadır.

  Daha fazla göster

  Önerilen Radyolar

   


  106 Pal Station (3 Yorum)


  1. gulsum dedi ki:

   harika bir radyo programları ve müziker gerçekten çok sağolun…

  2. omer dedi ki:

   mandı dıana

  3. onur dedi ki:

   mr saık sacala rakataka

  Bu Güzel site sizler için bütün radyo kanallarını bir araya toplayan online radyo dinle sitesidir. Radyo sitesinde açılmayan linkleri iletişim bölümünden haber verebilirsiniz. Eksik eklentiler için neden dinleyemiyorum sayfasından programları yükleyebilirsiniz.
  indir vip
  sitemap Rss © 2013 canliradyodinletv.com
  Sitemizdeki tüm yayınlardan yayın sahibi kanallar sorumludur. Radyo yayınları ve logolarının tüm hakları ilgili Radyo kanallarına aittir. istek halinde yayınlar sitemizden kaldırılır. Tüm istekleriniz İletişim sayfasından yazabilirsiniz.
  Mobil radyo uygulamaları Online Radyo Dinle Biabet Giriş Biabet